صفحه اصلی اخبار خوزستان لزوم تلاش برای حل مشکلات مرغداران خوزستانی

لزوم تلاش برای حل مشکلات مرغداران خوزستانی

0 خواندن ثانیه
0
0
105
معاون بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان با بیان اینکه مرغداران مشکل مالی دارند، گفت: باید تلاش شود تا مشکلات مرغداران در حوزه‌های مختلف از جمله مسایل مالی آن‌ها مرتفع شود تا این تولیدکنندگان بتوانند به فعالیت خود ادامه دهند و بازار مرغ را متناسب با نیاز تامین کنند.
محمدعلی رحمانی زاده در گفت‌وگو با ایسنا – منطقه خوزستان، با اشاره به مشکلات مرغداران اظهار کرد: یکی از مشکلات مرغداران عدم خرید کشتارگاه‌ها است که مرغ را از مرغداران خرید نمی‌کنند و این مساله باعث به وجود آمدن شرایطی در بازار می‌شود تا قیمت مرغ افزایش پیدا کند.
وی افزود: زمانی که عرضه زیاد باشد و تقاضا نیز بالا باشد، مرغدار دچار مشکل می‌شود و در حال حاضر یکی دیگر از مشکلاتی که در بحث قیمت مرغ وجود دارد این مساله است که عرضه و تقاضا هر دو بالا هستند.
معاون بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان تصریح کرد: یکی دیگر از مشکلات در بحث قیمت مرغ بحث کشتارکُن‌ها هستند. افرادی که کار کشتار را نزد کشتارگاه‌ها به صورت حق‌العمل کاری انجام می‌دهند، هر قیمتی که خودشان بخواهند را اعلام می‌کنند و این مساله یکی دیگر از عوامل افزایش قیمت مرغ است.
رحمانی زاده عنوان کرد: در این زمینه تعدادی از متخلفان به قوه قضائیه معرفی و موضوع پیگیری شد اما پاسخی دریافت نکردیم. اگر با این متخلفان برخورد قضایی شود، مشکلی در بازار مرغ وجود نخواهد داشت اما به دلیل اینکه تاکنون برخوردی با کشتارکن‌ها انجام نگرفته، آن‌‌ها وضعیت را به هم ریخته‌اند.
وی با بیان اینکه مرغداران مشکل مالی دارند، خاطرنشان کرد: باید تلاش شود تا مشکلات مرغداران در حوزه‌های مختلف از جمله مسایل مالی آن‌ها مرتفع شود تا این تولیدکنندگان بتوانند به فعالیت خود ادامه دهند و بازار مرغ را متناسب با نیاز تامین کنند.
بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری در اخبار خوزستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

آنچه باید برای جلوگیری از گرمازدگی بدانیم

رئیس مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی خوزستان گفت: استراحت حین فعالیت بدنی، نوشیدن مایعات دا…